У Танзанії створена нова онлайн-платформа для популяризації рибництва.

Інтернет-платформа під назвою Jamvi була представлена ​​з надією сприяти інвестиціям у аквакультуру. Засновник Джамві, Шадрак Камфія, заявив, що в Багамойо буде створений рибне підприємство із виробничою потужністю близько 10 000 риб. Камфія зазначив, що компанія співпрацює з рибною консалтинговою фірмою. Головною метою був збір коштів, створення фінансової свободи та заохочення до розширення можливостей земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Пан Камфій пояснив, що кожен, хто хоче приєднатися до нашої платформи, може це зробити через Інтернет та соціальні мережі. Після цього потрібно буде вкласти капітал в межах від 21,75 до 435 американських долларів. Він також заявив, що реєстрація через Інтернет-платформу вже розпочалася для осіб, зацікавлених в інвестуванні у ферми з виробництва тилапії або сома. “Поки процес реєстрації триває добре”, – каже пан Шадрак. “У нас вже зареєстровано щонайменше 30 осіб, і до кінця цього місяця ми очікуємо збільшити цю відмітку до 200 людей”.

“Інвестуючи у рибництво, фермери роблять внесок у продовольчу безпеку”, – продовжив Камфія. “Ми заохочуємо людей інвестувати у рибництво, щоб заповнити прогалину”, посилаючись на дефіцит рибних продуктів, що має місце у Танзанії. Бізнес сподівається залучити 30 000 доларів у найближчі 18 місяців для виробництва близько 10 тонн тилапії та сома. Пан Обей Ассері, директор з питань політики та планування в Міністерстві сільського господарства Танзанії, зазначив, що ініціатива платформи дозволить багатьом молодим людям зайнятися рибництвом через венчурне інвестування.

 

Переклад статті Aquaculture Magazine підготовлений сайтом Aquaculture Ukraine

Посилання на оригінал: https://aquaculturemag.com/2019/10/26/new-online-platform-introduced-to-promote-fish-farming-in-tanzania/

Related Post

thumbnail
hover

Безпрецедентний успіх безкоштовних онлайн-курсів аквакультури під...

  Дослідники, під час самоізоляції, діляться знаннями через свої веб-камер...

thumbnail
hover

Аквакультурний Демонстраційний Центр (Вступна презентація)

Директор Центрального Інституту Рибництва Турції розповідає про Аквакульт...

thumbnail
hover

Аквапоніка може забезпечити стабільне постачання їжі...

Аквапоніка може вирощувати рибу на ряду з овочами та фруктами. Переклад стат...

Залиште нам коментар

logged inВи повинні бути авторизовані, щоб залишати коментарі.

Don`t copy text!