Щорічні світові продажі рибних кормів зросли на 4%.

Глобальні продажі кормів для аквакультури зросли на 4 відсотки і сягнули позначки у 41 мільйон тонн у 2019 році, згідно з даними опитування Alltech 2020 року. Найбільше зріс Азіатсько-Тихоокеанський регіон, додатково 1,5 мільйона тонн. Основними учасниками були Китай, В’єтнам та Бангладеш. Однак виробництво в Європі знизилось, за даними Alltech, багато в чому через зменшення виробництва кормів у Росії, де більше імпортується кормів.

Графік, що показує глобальний продаж кормів (мільйонів тонн) протягом 2019 року

 

В цілому за підсумками опитування Alltech Global Feed Survey в 2020 році тоннаж виробництва міжнародних кормів зменшився на 1,07 відсотка до 1,126 мільярда тонн – це перше глобальне зниження за дев’ять років. Це значною мірою стосується африканської чуми свиней (АЧС), яка призвела до сильного зниження попиту на корм для свиней в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, включаючи зменшення попиту в Китаї на 35%. Дев’ять кращих країн-виробників кормів – США, Китай, Бразилія, Росія, Індія, Мексика, Іспанія, Японія та Німеччина. Разом ці країни виробляють 58 відсотків світових кормів, та володіють 57 відсотками світових виробничих потужностей. Їх можна розглядати як показник загальних тенденцій у сільському господарстві.

«2019 рік поставив надзвичайні виклики для кормової галузі, один з найважливіших – африканська чума свиней. Регіональні та глобальні наслідки відображаються у кормових дослідженнях Alltech та зниженні світового виробництва кормів», – сказав д-р Марк Лайонс, президент і генеральний директор Alltech.

“Шкода заподіяна АЧС матиме довгострокові наслідки, і ми очікуємо, що основні джерела білка продовжуватимуть змінюватися, коли наша галузь адаптується до дефіциту ».

Малюнок-діаграма (схема зростання приросту згідно типу корму)

Глобальні дані, зібрані з 145 країн та майже 30 000 комбікормових заводів, вказують на виробництво за типами кормів: бройлери 28%; свині 24%; домашня птиця 14%; молочні 12%; яловичина 10%; інші види 6%; аквакультура 4%; та домашні тварини 2%. Переважний приріст кормів відбувся у галузі домашньої птиці, бройлерів, аквакультури та кормів для домашніх тварин.

Переклад статті The Fish Site підготовлений сайтом Aquaculture Ukraine

Посилання на оригінал: https://thefishsite.com/articles/annual-aquafeed-sales-rise-4-percent

 

Вкладення

Related Post

thumbnail
hover

Безпрецедентний успіх безкоштовних онлайн-курсів аквакультури під...

  Дослідники, під час самоізоляції, діляться знаннями через свої веб-камер...

thumbnail
hover

Потрібен працівник на рибоводне господарство у...

Потрібні працівники на рибоводне господарство по розведенню риби в місті Оп...

thumbnail
hover

Аквакультурний Демонстраційний Центр (Вступна презентація)

Директор Центрального Інституту Рибництва Турції розповідає про Аквакульт...

Залиште нам коментар

logged inВи повинні бути авторизовані, щоб залишати коментарі.

Don`t copy text!