Революційний вакцинаційний робот Incubot 2 отримав грант на 250 000 фунтів стерлінгів.

Робот, названий Incubot 2, зможе вакцинувати рибу розмірами менше ніж 20 грам на відміну від інших роботів, які можуть вакцинувати щонайменше між 30 і 120 г, що дозволяє виробникам широкого спектру підвищити продуктивність, швидше переводячи свою рибу з інкубаторів.

Команда Aqualife має на меті розробити мобільного робота, здатного вакцинувати рибу розміром до 20 г.

Машина розробляється у партнерстві між Agri-EPI Центром та найбільшою в світі компанією з ручної вакцинації риб Aqualife, яка забезпечила собі фінансування в розмірі 250 000 фунтів стерлінгів від Фонду інновацій CEFAS Seafood Innovation.

Incubot 2 буде мобільною платформою, що дозволить Aqualife пропонувати автоматизовану вакцинацію для дрібних рибних господарств, які не можуть дозволити собі вкладення коштів у великомасштабні нерухомі системи.

Робот також допоможе покращити якість риби за допомогою методів штучного інтелекту та глибокого навчання, щоб підвищити точність вакцинації та покращити сортування риби.

Виконавчий директор Aqualife Гордон Джеффрі сказав: “Індустрія аквакультури в Шотландії має на меті подвоїти свій економічний внесок з оцінених 1,8 мільярда фунтів в 2016 році до 3,6 мільярда фунтів за наступну декаду. Для цього необхідно розробити рішення для зменшення втрат риби, причиною яких є захворювання.

«Питання охорони здоров’я та добробуту також привернули увагу громадськості. Aqualife бажає відіграти ключову роль у трансформації галузі, вбудувавши інженерну досконалість у нашу компанію, щоб запропонувати цілий ряд справді інноваційних продуктів та послуг. Цей грант гарантує, що ми зможемо це зробити.

«Центр Agri-EPI зіграв ключову роль у тому, щоб ми отримали цей грант. Від того, що було продемонстровано у рамках змагань, до потреб у підготовці заявки на цей грант, Філ (керівник проекту Cassidy Agri-EPI) та центр мали вирішальне значення для нас.»

 

Переклад статті The Fish Site підготовлений сайтом Aquaculture Ukraine

Посилання на оригінал: https://thefishsite.com/articles/clarion-call-for-gender-equality

Вкладення

Related Post

thumbnail
hover

Безпрецедентний успіх безкоштовних онлайн-курсів аквакультури під...

  Дослідники, під час самоізоляції, діляться знаннями через свої веб-камер...

thumbnail
hover

Потрібен працівник на рибоводне господарство у...

Потрібні працівники на рибоводне господарство по розведенню риби в місті Оп...

thumbnail
hover

Аквакультурний Демонстраційний Центр (Вступна презентація)

Директор Центрального Інституту Рибництва Турції розповідає про Аквакульт...

Залиште нам коментар

logged inВи повинні бути авторизовані, щоб залишати коментарі.

Don`t copy text!