Організатор заходу відклав Seafood Expo North America, через зростаючу стурбованість пандемією коронавірусу COVID-19

Найбільша в Північній Америці виставка з морепродуктів повинна була відбутися 15-17 березня в Бостоні, але вона була відтермінована через зростаючу стурбованість світовою пандемією.

Віце-президент групи диверсифікованих комунікацій Ліз Плізга, заявила джерелу Seafood: «Запланована у Березні подія відбуватиметься не за розкладом. Це було неймовірно важке рішення, через високу важливість самої події для галузі в цілому. Ми проводили моніторинг ситуації, спричиненої спалахом COVID-19, і зробили все можливе, щоб вислухати та дізнатися потреби наших клієнтів. Ми вирішили прийняти це рішення зараз, щоб дати тим, хто планує відвідати Seafood Expo North America, достатньо часу, відповісти з приводу перенесення заходу на невизначений термін».

Ця подія – це друга за величиною міжнародна виставка морепродуктів, яка постраждала від проблем, пов’язаних з вірусом після скасування Aquafeed Horizons, яке мало відбутися в Бангкоку 24 березня 2020 року.

Галузь має сподівання, що подія може бути перенесена і відбудеться в Бостоні, або в іншому місті США – це рішення, яке має бути прийнято. У експонентів та відвідувачів буде можливість перепланувати свої відвідини на цю подію або, як альтернатива, відвідати наступний Seafood Expo в Північній Америці 2021 року в Бостоні.

Фахівці в галузі також підкреслили, плани щодо проведення Seafood Expo Global, який має відбутися 21-23 квітня в Брюсселі, залишаються незмінними.

 

Переклад статті The Fish Site підготовлений сайтом Aquaculture Ukraine

Посилання на оригінал: https://thefishsite.com/articles/coronavirus-claims-second-major-seafood-event

Related Post

thumbnail
hover

Безпрецедентний успіх безкоштовних онлайн-курсів аквакультури під...

  Дослідники, під час самоізоляції, діляться знаннями через свої веб-камер...

thumbnail
hover

Потрібен працівник на рибоводне господарство у...

Потрібні працівники на рибоводне господарство по розведенню риби в місті Оп...

thumbnail
hover

Аквакультурний Демонстраційний Центр (Вступна презентація)

Директор Центрального Інституту Рибництва Турції розповідає про Аквакульт...

Залиште нам коментар

logged inВи повинні бути авторизовані, щоб залишати коментарі.

Don`t copy text!