Компанія Pure Salmon збирає кошти для глобального розширення

Лососеве господарство Pure Salmon отримала фінансування для своїх перших чотирьох проектів. Про це недавно було оголошено його керівництвом.

 

Переклад статті Fish Farmer Magazine підготовлений сайтом Aquaculture Ukraine

Посилання на оригінал статті: https://www.fishfarmermagazine.com/news/pure-salmon-raises-funds-to-start-global-roll-out/

Інвестиційна група 8F Asset Management, якій належить компанія, зібрала $358,8 млн для спорудження рециркуляційних аквакультурних систем, які будуть розміщені у Польщі, Японії, Франції та США.

База інвесторів складається з провідних сімейних та інституційних фондів, включаючи декілька державних інституцій, страхові компанії та пенсійні фонди з Європи, Азії, Близького Сходу та США.

«Проекти також залучили значні інвестиції», — заявила компанія Pure Salmon через свого партнера з інновацій та просування технології рециркуляційних аквакультурних систем, ізраїльського AquaMaof.

Чотири проекти представляють загальну ціль виробництва об’ємом в 40 000 тонн на рік. Поки польський об’єкт вже запущений і працює, перші три нових проекти будівництва йдуть відповідно зазначених умов та термінів, сказали в компанії.

Японський завод є найдосконалішим з точки зору свого дизайну, у сфері отримання дозволів та інших аспектів виробництва. Очікується дуже великий прорив на початку літа, завдяки співпраці компанії Pure Salmon та Nippon Koei, провідним японським консультантом з техніки.

Завершення регламентних робіт очікується наприкінці 2021 року, перший урожай запланований на 2023 рік.

Французький проект у Булонь-сюр-Мер також швидко просувається, маючи міцну підтримку з боку місцевої влади.

Французький уряд запропонував процес із швидкого моніторингу, щоб отримати усі необхідні дозволи вже до осені цього року.

Pure Salmon уклали договір з трьома місцевими компаніями-спеціалістами для виконання геотехнічних, гідрогеологічних досліджень, та по наданню швидкої допомоги у схваленні дозволів з експлуатації.

Оскільки Японcький та Французський проекти мають однакову потужність виробництва по 10 000 тонн, французський об’єкт запозичить багато загальних особливостей розробок та дизайну рециркуляційних аквакультурних систем у японського об’єкту.

Компанія веде переговори з партнерами по будівництву споруд, маючи на меті отримати певне підґрунтя для робіт вже до кінця цього року, якщо дозвіл буде отримано, згідно попередніх очікувань.

Pure Salmon (Poland), розташований поблизу Варшави, працює як комерційне господарство, виробляючи близько 600 тонн риби розміром від 4 кг і більше, а також як навчальний полігон та науково-дослідницький центр.

На об’єкті в 20 000 тонн, який розташований у США, фахівці та робітники компанії, вже завершили заплановані обстеження та геотехнічні дослідження.

Тим часом AquaMaof розпочне розробку над початковим дизайном технології рециркуляційних споруд більшого вмісту.

Планується, що заявки на отримання дозволів розпочнуться через кілька місяців, а роботи з підготовки земельних господарств розпочнуться впродовж останнього кварталу 2020 року.

Головне управління компанії Pure Salmon базуватиметься у фінансовому центрі Абу-Дабі, ADGM.

Це, на думку керівництва компанії, створить централізований координаційний майданчик, завдяки якому, можна буде реалізувати стратегію сталого розвитку в усіх світових напрямках.

Інші, вже оголошені, глобальні проекти включають господарства у Китаї, Африці та Південно-Східній Азії, які сприятимуть досягненню загальної мети виробництва лосося в 260 000 тонн.

Стефан Фаруз, — директор правління Pure Salmon, голова та засновник компанії 8F Asset Management, сказав наступне:

За допомогою цього дуже успішного залучення активів, ми досягли значних здобутків у розвитку компанії і по-справжньому розпочали наш шлях до сталого розведення та виробництва лосося у 260 000 тонн щорічно.

Більше того, залучення такої поважної групи інвесторів, свідчить про високий рівень впевненості у потенціалі розвитку наземної галузі аквакультури, та робить здатними компанії Pure Salmon та 8F Asset Management успішно реалізувати свої бізнес плани.

 

Посилання на оригінали зображень:

https://d178ivhysawugh.cloudfront.net/media/l/920×561/1544608248/pure-salmon-david-cahill-crop.jpg

https://www.pure-salmon.com/wp-content/uploads/2019/04/tech-05-01-2.jpg

Related Post

thumbnail
hover

Безпрецедентний успіх безкоштовних онлайн-курсів аквакультури під...

  Дослідники, під час самоізоляції, діляться знаннями через свої веб-камер...

thumbnail
hover

Аквакультурний Демонстраційний Центр (Вступна презентація)

Директор Центрального Інституту Рибництва Турції розповідає про Аквакульт...

thumbnail
hover

Аквапоніка може забезпечити стабільне постачання їжі...

Аквапоніка може вирощувати рибу на ряду з овочами та фруктами. Переклад стат...

Залиште нам коментар

logged inВи повинні бути авторизовані, щоб залишати коментарі.

Don`t copy text!