Експрес послуга на отримання правильних генів

Провідний спеціаліст з генетики міста Сент-Ендрюс на базі Xelect розробив те, що він назвав «діапазоном послуг швидкого реагування для сектору аквакультури».

 

Спеціалісти з генетики однієї з провідних компаній Шотландії Xelect розробили пакет послуг з генетичного тестування об’єктів аквакультури. Готовий пакет включає послуги з генотипування (визначення генетичних профілів об’єктів), встановлення походження потомства, визначення експресії генів, ідентифікація статі та плоїдності.

На підставі даної інформації формують спеціальні програми для оптимізації робіт з відтворення та підтримки фермерів.

Практики у сфері аквакультури звертаються за послугами з генетичної експертизи з цілями визначити плоїдність заплідненої ірки, перевірки особин маточного стада з метою оцінки рівня близькоспорідненого розведення, щоб бути впевненими в якості генетичного матеріалу та довгостроковому здоров’ї стада.

Генетична експертиза розроблена саме для тих фермерів, які прагнуть покращити процеси відтворення риб, сертифікувати свою продукцію (товарну продукцію рибництва або генетичний матеріал). А також, що не менш важливо, генетичне тестування дозволить перевірити їхтіологічний матеріал, який було завезено на господарство з метою формування продуктивних маточних стад.

Важливим застосуванням генетичної оцінки є рання ідентифікація статі риб, для ефективного управління складової запасів риб, коли господарство орієнтоване  на вирощування переважно самок.

Встановлення генетичних профілів та аналіз генетичної спорідненості племінних особин, дозволить уникнути проблем із близькоспорідненим розведенням та зберегти довгострокову стійкість програми розведення.

Аналіз експресії генів є також ефективним інструментом для розробки нових кормів та вакцин.

Компанія Xelect пропонує свої послуги по всьому світі, саме тому усі зацікавлені у отриманні консультації та підтримки, звертайтеся до спеціалістів ТОВ “Аквакультура України” на порталі https://www.aq-ua.info/.

 

Переклад статті Fish Farmer Magazine підготовлений сайтом Aquaculture Ukraine

Посилання на оригінал: https://www.fishfarmermagazine.com/news/rapid-response-to-get-the-right-genes/

Related Post

thumbnail
hover

Безпрецедентний успіх безкоштовних онлайн-курсів аквакультури під...

  Дослідники, під час самоізоляції, діляться знаннями через свої веб-камер...

thumbnail
hover

Потрібен працівник на рибоводне господарство у...

Потрібні працівники на рибоводне господарство по розведенню риби в місті Оп...

thumbnail
hover

Аквакультурний Демонстраційний Центр (Вступна презентація)

Директор Центрального Інституту Рибництва Турції розповідає про Аквакульт...

Залиште нам коментар

logged inВи повинні бути авторизовані, щоб залишати коментарі.

Don`t copy text!