Безпрецедентний успіх безкоштовних онлайн-курсів аквакультури під час COVID-19

 

Дослідники, під час самоізоляції, діляться знаннями через свої веб-камери з аудиторією яка налічує більш ніж 2500 людей, щоденно демонструючи найкращі техніки та практики аквакультури у своїх онлайн-уроках.


Переклад статті UN, Food and Agriculture Organisation підготовлений сайтом Aquaculture Ukraine


Ще до карантину, вчені демонстраційних центрів аквакультури ГКРС 1 в Туреччині та Румунії досліджували і розробляли нові технології аквакультури та представляли їх експертам наукового і приватного сектору, місцевим та національним адміністраціям.

«Демонстраційні центри аквакультури (ДЦА) мають ключове значення для підвищення кооперації та накопичення потенціалу аквакультури”, — сказав Абделла Шрур, виконавчий секретар ГКРС . «Успіх онлайн-курсів ДЦА ілюструє їхню здатність переносити свої навчальні моделі на цифрові платформи, допомагаючи ділитися знаннями та досвідом з куди більшою аудиторією ніж зазвичай».

Оскільки їх діяльність зараз зупинена причинами пов’язаними з COVID-19, фахівці Демонстраційних Центрів Аквакультури погодилися передати свої знання через онлайн-тренінги. Перший тиждень курсів присвячених навколишньому середовищі та патологіям молюсків (організовані ГКРС  та Національним інститутом Константи, Румунія), мали більший успіх, ніж передбачалося, для спеціалістів із Середземноморського та Чорноморського регіонів та за їх межами. Після чого, був організований другий тиждень навчання з експертами Інституту SUMAE в Трабзоні (Туреччина), присвячений аквакультурі та відновленню запасів. Минулого тижня ГКРС  та Інститут SUMAE успішно завершили третій тиждень курсів, де основною темою станули рециркуляційні системи аквакультури.

«Це було дуже хвилююче усвідомлювати, що просто за допомогою веб-камери ми зможемо охопити стільки людей», — пояснив Ільхан Айдин, заступник генерального директора Головного управління сільськогосподарських досліджень та політики, Центрального інституту рибного господарства Трабзону (Туреччина). «Я безумовно вважаю, що ми могли б продовжувати робити такі демонстраційні курси навіть після карантину».

Більше інформації за цим посиланням: http://www.fao.org/gfcm/news/detail/en/c/1270852/

1  Генеральна Комісія з питань Рибальства в Середземному морі ФАО

Вкладення

Related Post

thumbnail
hover

Аквакультурний Демонстраційний Центр (Вступна презентація)

Директор Центрального Інституту Рибництва Турції розповідає про Аквакульт...

thumbnail
hover

Аквапоніка може забезпечити стабільне постачання їжі...

Аквапоніка може вирощувати рибу на ряду з овочами та фруктами. Переклад стат...

thumbnail
hover

Додаткові чинники, що оптимізують ріст форелі...

Забезпечення райдужної форелі підвищеним рівнем кисню та фізичними вправам...

Залиште нам коментар

logged inВи повинні бути авторизовані, щоб залишати коментарі.

Don`t copy text!